{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109L1424H507 |
| Výkon: | 14.4W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 140 mm x 140 mm x 50 mm |
| Současný stav: | 0.6A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
popis_vašich_požadavek: