{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109L1212H102 |
| Výkon: | 4.8W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.4A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 2850 |
| Proudění vzduchu: | 106 CFM (3,002 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 70,5 Pa |
| Hluk: | 41 dBA |
popis_vašich_požadavek: