{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 109L0824H402 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.09A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
| Proudění vzduchu: | 37,43 CFM (1,06 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Hluk: | 32 dBA |
popis_vašich_požadavek: