{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo |
| MPN: | 109E5748C501 |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 48VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 4800 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 350,0 CFM (9,80 m³/min) |
| Hluk: | 66,0 dB(A) |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Šířka: | 51,00 mm |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 172 |
| Statický tlak: | 1,237 in H2O (308,0 Pa) |
| Popis: | VENTILÁTOR 172X51MM 48VDC SDCUT RBLS |
| Velikost / rozměry: | Obdélníkový/kulatý - 172 mm délka x 150 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | Nepoužije se |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 40,8 ~ 55,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 57.6W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 1.20A |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
popis_vašich_požadavek: