{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 109E5724H501 |
| OTÁČKY: | 3050 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 51,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 226,0 CFM (6,33 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 172 |
| Statický tlak: | 0,551 v H2O (137,2 Pa) |
| Hluk: | 52,0 dB(A) |
| Popis: | VENTILÁTOR 172X51MM 24VDC SDCUT RBLS |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Obdélníkový/kulatý - 172 mm délka x 150 mm výška |
| Další názvy: | 1032-106215 1688-1051 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 13.92W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.580A |
popis_vašich_požadavek: