{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 109-602 |
| OTÁČKY: | 3350 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 51,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 300,4 CFM (8,41 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | San Ace 160 |
| Statický tlak: | 0,669 v H2O (166,6 Pa) |
| Hluk: | 60,0 dB(A) |
| Popis: | VENTILÁTOR 160X51MM 200VAC |
| Napětí - jmenovité: | 200VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 160 mm délka x 160 mm výška |
| Další názvy: | 109-602-ND 1688-2030 |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, PSE, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 33.00W |
| Provozní teplota: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 25000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.180A |
popis_vašich_požadavek: