{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 109-314 |
| OTÁČKY: | 3500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 51,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 226,1 CFM (6,33 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | San Ace 172 |
| Statický tlak: | 0,787 v H2O (196,0 Pa) |
| Hluk: | 51,0 dB(A) |
| Popis: | VENTILÁTOR 172X51MM 115VAC RND |
| Napětí - jmenovité: | 115VAC |
| Velikost / rozměry: | Kulatý - průměr 172 mm |
| Další názvy: | 1032-107369 109-314-ND 1688-1900 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | Nepoužije se |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, PSE, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 25.00W |
| Provozní teplota: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 25000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.220A |
popis_vašich_požadavek: