{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 109-040UL |
| OTÁČKY: | 3100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 42,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 35,3 CFM (0,988 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | San Ace 80 |
| Statický tlak: | 0,142 v H2O (35,4 Pa) |
| Hluk: | 44,0 dB(A) |
| Popis: | VENTILÁTOR 80X42MM 100VAC |
| Napětí - jmenovité: | 100VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, PSE, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 9.00W |
| Provozní teplota: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 25000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.110A |
popis_vašich_požadavek: