{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 09232VA-24R-CAS-0 |
| OTÁČKY: | 7000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | NMB Technologies Corp. |
| Šířka: | 32,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 105.9 CFM (2.97m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 09232VA |
| Statický tlak: | 1.100 in H2O (274.0 Pa) |
| Hluk: | 59,0 dB(A) |
| Popis: | FAN 92X32MM 24VDC IP69K |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 92 mm délka x 92 mm výška |
| Další názvy: | 09232VA-24R-CA-S0 P19882 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | – |
| Rozsah napětí: | 18 ~ 26.4VDC |
| Výkon (ve wattech): | 12.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Ochrana proti vniknutí: | IP69K – Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof |
| Aktuální hodnocení: | 0.500A |
popis_vašich_požadavek: