{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 08025SA-24R-EA-00 |
| OTÁČKY: | 4500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | NMB Technologies Corp. |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 60,0 CFM (1,68 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 08025SA |
| Statický tlak: | 0.330 in H2O (82.2 Pa) |
| Hluk: | 42.0 dB |
| Popis: | FAN 24VDC 80X25MM 2WR |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Další názvy: | 3110SB-05W-B80-E00 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 12 ~ 26,4 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 4.08W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.170A |
popis_vašich_požadavek: