{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | 07530GA-24N-AA-00 |
| OTÁČKY: | – |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | NMB Technologies Corp. |
| Šířka: | 30,00 mm |
| Proudění vzduchu: | – |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | – |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | – |
| Popis: | FAN 24VDC 75X30MM 2WR |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Square – 75.7mm L x 75.7mm H |
| Další názvy: | BG0703-B055-000-00 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | – |
| Rozsah napětí: | – |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 70000 Hrs @ 25°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: